Kışın beyazın nefes kesen güzelliği, kış sporlarının merkezi, adrenalin ve heyecan tutkunlarının
uğrak noktası, yazın yüksek irtifa sporlarının kalbi Sway Hotel, sizleri farklı bir tatil yaşamaya davet ediyor.
Modern mimarisi, masmavi gökyüzünün muhteşem görüntüsünü yansıtan cam kubbesiyle,
konfor, eğlence, dinlenmenin atmosferinde bir kış otelinden daha fazlasını sunuyor.

GYM

Kapalı spor salonumuzda spor devam ediyor. Günün her saati spor keyfinize kesintisiz devam edebilirsiniz.

KAPALI HAVUZ

Kayak sporunun yanı sıra, yüzmede de iddialı olanlar ısıtmalı, üstü açılabilen 240 m2’lik kapalı havuzda, beyazın dinlendiriciliğiyle suyun arındırıcı gücünü vücutlarında hissedebilir.

TÜRK HAMAMI VE SAUNA

Rahatlama ve güzellik için Türk hamamı, kese, tek kişilik saunalarda uygulanan ozon terapisi ve diger vücut masajları, zedelenmis adaleleri onarırken, kilo vermeyi de hızlandıracaktır.

SPA-MASAJ TERAPİLERİ

Uzak Doğu’lu özel terapistlerimizle cilt bakımı, yağlı ve yağsız masaj seçeneklerimiz ile rahatlayacak, dingin ve eşşiz atmosferde günün yorgunluğunu atacaksınız.

LADIES CLUB

Sadece bayanlara özel olan alanda fitness, sauna ve buhar odası gibi sağlığınızın anahtarı olacak bu aktivitelerden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz güzelliğinizi kuaförde bakım yaptırarak da tamamlayabilirsiniz.

GÜNÜN YORGUNLUĞUNU ATIN...

Yazın serinliğinde bir kaçamak ya da kışın kayak 
sonrası rahatlamak için en güzel nokta Sway Spa... 

 

SWAY SPA

Sway Hotel sizi başka bir boyutta karşılıyor.

Sway Signature Masajı

İki lüks masajın birleşimi, eşsiz deneyiminiz için zahmetsizce bir araya getiriliyor. Uzun hareketler kullanılan, sert ama aynı zamanda rahatlatıcı Hawaii Lomi Lomi Masajı ve yorgun kaslarınızı ısıtan Sıcak Taş Masajı, stresinizi azaltmak ve duyularınızı ısıtmak için el ele çalışıyor.

Aromaterapi Masajı

Doğu ve Batı geleneklerini birleştirerek uzmanlaşmış teknikleri saf bitkisel yağların etkili kullanımını içermektedir. Dikkatle uygulanan basınç sinir sistemini uyarır ve sağlıklı bir dolaşımı destekler.

Combination Orient Masajı

Beş masaj stilinin gücünü birleştiren antik masaj ritüellerden ilham alınmıştır. Shiatsu, Akupressure, İsveç, Refleksoloji ve Tai germe teknikleri uygulanmaktadır. Bu tedavi vücudunuzu rahatlatır ve canlandırır.

Tai Masajı

Fiziksel gücü ve yenilenmiş enerjiyi teşvik eden benzersiz bir "yağsız" masajdır. Vücut esnetilerek nokta baskısı ile uygulanır, tıkanıklıkları açar ve vücudun yeniden esneklik kazanmasını sağlar.

Spor Masajı

Derin doku masaj teknikleri kullanarak kas gerginliğini gidermek için etkili bir tedavi yöntemidir. Aşırı yorgun kasları rahatlatır ve tüm vücudun kan ve oksijenin dolaşımını sağlar. 

Vücut İnceltme Masajı

Bacaklar, kalçalar ve karın bölgelerindeki yağları eriten akışkan bir masajdır. Bu masaj, kilo kaybı ve selülitin azaltılması için aşırı sıvı ve toksinlerin yok edilmesine yardımcı olur.

Bali Masajı

Kendinizi sakin halde hissettiğinizde, duyuları yeniden uyandırın. Özellikle harmanlanmış masaj yağları kullanılan, yoğurma, vuruş ve germe tekniklerinin yer aldığı rahatlatıcı bir uygulamadır.

Ayak Refleksolojisi

Vücudun doğal olarak dengelenmesi için ayağa yerleştirilen belli bilinen refleks noktalarına odaklanmış baskı uygulayan bir "basınç tedavisi". Rahatlama hissi için yorgun ve ağrıyan ayaklarınızı canlandırır ve enerji verir.

Sırt ve Boyun Masajı

Tüm sırt, boyun ve omuzlarda anti stres tedavisi. Bu bölgelerdeki kas ağırlarınızı hafifletir ve ağrılarınızı azaltmaya yardımcı olur.

Cerrahisiz Yüz Bakımı

Ciltte sarkma ve yüz kaslarını hızla kaldıran Ultraton Programı, cilde dengeli güç ve esnek görünüm kazandırır.

Cerrahisiz Vücut İncelme ve Şekillendirme

Kalça, uyluk ve abdominal bölge için mükemmel bir program olup, selülitler, durgun lenfatik dolaşım ve bacak kısımlarını hedef almaktadır..

Ozon Buhar Terapisi

Kaloriyi yakmak için metabolizma sürecini ve kan dolaşımını hızlandıran ve toksinlerin yok edilmesini teşvik eden bir program.

Sway Deluxe Signature Cilt Bakımı

Yaşlanmaya karşı bir yenilik! Bu özel yüz bakımı anında yaşlanmanın belirtileri üzerinde etki yapar. Kas gücünüzü arttırarak yüz hatlarınızı ve hücresel aktiviteyi teşvik ederek cildinizi gözle görülebilir şekilde gençleştirir. Kendinizi daha genç hissetmenizi ve görünmenizi sağlar.

Hydradermie Youth Cilt Bakımı

Güzellik Bakımınızın Yıldızı! Hydradermie Youth tüm cilt tiplerine uygundur. Cildinizin genç görünüm kazanmasını sağlayacak  olağan üstü sonuçlar sağlamak üzere tasarlanmıştır. Eşsiz iyonizasyon süreci etkin maddelerin hızlı bir şekilde emilmesini sağlar.

Hydradermie Lift Cilt Bakımı

Anında ‘Cilt Sıkılaştırma’ tedavisi. Bu yüz bakımı kasları uyararak yüz hatlarını sıkılaştırır.  Birkaç dakika içinde yüz daha genç bir görünüme ve gerginliğe kavuşur. Bakım sonundaki rahatlatıcı masaj ile kullanılan ürünlerdeki değerli aktif maddeler cilde aktarılır.

Hydradermie Lift Express Cilt Bakımı

Daha kısa sürede "Cilt Sıkılaştırma" sonucu için daha genç görünümlü bir yüz oluşturmak için İdeal bir bakımdır.

Ozon Buhar Vücut Terapisi

Deri ile temas eden ozon ciltteki gözeneklerden emilir. Ozon terapisi vücutta iyileşmeyi hızlandırır, hastalıklara sebep olan mikroorganizmaları ve toksinleri yok eder. Ayrıca Kronik yorgunluk ve çevresel hastalıklara karşı yardımcı olur ve bağışıklık sistemini uyarır, kan dolaşımını hızlandırır, cildi temizler, yumuşatır ve gençleştirir.

GELENEKSEL Türk Hamamı & Kese

Vücut temizlenmesi ve arındırılması için lüks bir banyo deneyimi. Vücut ipek kese ile ovuşturularak temizlenir ve cildiniz hafifleşir ve tazelenir. Rahatlatıcı bir köpük masajı ile tüm vücüdünüz baştan aşağıya yenilenir.

Klasik Türk Hamamı & Kese ile Çamur Maskesi

Lüks banyo ritüelini tecrübe ettikten ve vücudunuz temizleme ve köpük masajıyla arındırıldıktan sonra çamur maskesi besleyici cildin vitaminler ve minerallerle nemlendirici etkisinden yararlanın. Rahatlatıcı bir baş masajı size tam bir rahatlama sağlar.

Klasik Manikür

Eller, beslenmeye ve nemlendirmeye yardımcı olan temel yıkamayla eksfoliye edilir. Tırnak yumuşatılır ve tırnaklar şekillendirilir, ardından el ve kol masajı yapılır. Oje seçimi ve uygulamasıyla bitirilir.

Klasik Pedikür

Cildi yumuşatan aromatik bir krem ayaklarınızı rahatlatır. Alt bacaklara ve ayaklara piling uygulandıktan sonra rahatlatıcı bir masaj yapılır. Tırnak temizlenir, şekillendirilir ve seçtiğiniz oje ile parlatılır.

Deluxe Suite Indulgence Tek Kişilik

Bir Deluxe Suite tecrübesi yaşayın. Bakımınızdan önce sauna ve buhar tesislerini kullanmaya zaman ayırın, sizi bir Kral ve Kraliçe gibi hissettirmemize hazırlanın.
Deneyiminiz taze yapraklarla dolu rahatlatıcı bir ayak banyosu ritüeli ile başlar. Ardında cildiniz aromatik piling ile yumuşatılır.  Hızlı bir duş aldıktan sonra, mumlarla çevrili jakuzide rahatlamanız için sakinleştirici ve rahatlatıcı bir süt banyosu yapın. Özel olarak seçilmiş bir masaj seçimi, sizi derin bir gevşeme durumuna getirerek Deluxe Suite deneyimini tamamlar.                                                
    Aromatik Vücut Kesesi – Combination Orient Express veya Aromaterapi Masajı – Rahatlatıcı Süt Banyosu
                                                 Meyve ve Taze Sıkılmış Meyve Suyu İkramı 

Deluxe Suite Indulgence Çift Kişilik

Bir Deluxe Suite tecrübesi yaşayın. Bakımınızdan önce sauna ve buhar tesislerini kullanmaya zaman ayırın, sizi bir Kral ve Kraliçe gibi hissettirmemize hazırlanın.
Deneyiminiz taze yapraklarla dolu rahatlatıcı bir ayak banyosu ritüeli ile başlar. Ardında cildiniz aromatik piling ile yumuşatılır.  Hızlı bir duş aldıktan sonra, mumlarla çevrili jakuzide rahatlamanız için sakinleştirici ve rahatlatıcı bir süt banyosu yapın. Özel olarak seçilmiş bir masaj seçimi, sizi derin bir gevşeme durumuna getirerek Deluxe Suite deneyimini tamamlar.                                                
    Aromatik Vücut Kesesi – Combination Orient Express veya Aromaterapi Masajı – Rahatlatıcı Süt Banyosu
                                                 Meyve ve Taze Sıkılmış Meyve Suyu İkramı