Image
Image
YAPAY KAR
Pistlerin %80’i yapay kar sistemiyle donatılmıştır. Sabah 08:00’dan akşam 20:00’ye kadar kesintisiz kayak keyfini yaşayın.
IŞIKLANDIRILMIŞ VE ONAYLI PİSTLER
Uluslararası standartlarda hazırlanmış büyük slalom, küçük slalom, kızak ve hız kayağı pistleri bulunmaktadır. Toplam 2 km uzunluğundaki pistlerimiz uluslararası standartlarda olup, gündüz yarışlarının yanı sıra gece yarışlarının da yapılabilmesi için özel olarak ışıklandırılmıştır*. Snowplus’da FIS (Federation of International Ski) kuralları çerçevesinde denetlenen pistlerde her zaman güvendesiniz.
KAYAKÇI VE KAMERATAKİP SİSTEMİ
Gün boyu yaptığınız aktiviteleri online olarak takip etmek, kayak verilerinizi almak ve ücretsiz kamera ve video çekiminden yararlanmak için Snowplus’ı seçin!
Image
PİST GÜVENLİĞİ
Pistlerimizde uluslararası standartlarda güvenlik önlemleri ilgili uzmanlar tarafından alınmıştır.
GÜNLÜK PİST BAKIMI
Pistlerimiz tamamı her gün snowtruck eşliğinde ve güvenlik ekibi tarafından ezilir düzenlenir veabakımı yapılır.
EKİPMAN GÜVENLİĞİ
Wintersteiger markasının en güncel bakım, onarım ve optimizasyon teknolojileri ile kayak ve snowboard ekipmanlarınızın kaplamaları elden geçirilir cilalanır ve ayarları yapılır.
Image
YARIŞ EĞİTİMİ
Uluslararası standartlardaki pistlerde bireysel ve kayak takımları için antreman alanı ayrılır.
KAYAK VE SNOWBOARD DERSLERİ
Snowplus bilinçli, genç ve dinamik eğitmenler ile yeni nesil kayakçıların yetişmesine yardımcı oluyor.
GRUP DERSLERİ
Avusturya’lı eğitmenler tarafından hazırlanmış özel eğitim programları hem otel misafirlerine hem de okul kamplarına müfredata uygun bir şekilde sunulur.
Image
BUZ TIRMANIŞI
KAYAK SPONSORLARI
KIZAK PİSTİ
TUBING
RAFTING
Image
KİRALAMA KAYIT SİSTEMİ
Bir kere bilgilerinizi verdikten sonra, tüm konaklamalarınızda aynı ekipmanlar hizmetinizde.
KAYAK VE SNOWBOARD EKİPMANI KİRALAMA
Kayak odasından pistlere direkt çıkış imkanı sunan Snowplus’ta her kullanımdan sonra dezenfekte edilen geniş kayak ve snowboard ekipman seçeneklerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.
MODERN KAYAK ODASI
Yoğun kayak gününün ardından, ekipmanlarınızı kayak bölümünde kendi odanıza özel ısıtmalı dolabınızda depolayabilme ve ertesi gün kurutulmuş olarak kullanma imkanına sahip olursunuz.